Razmišljajući o znanjima kojima raspolažemo došli smo do zaključka da ih trebamo iskoristiti. Počeli smo s idejom o izradi složenijeg tehničkog proizvoda i tako se rodio bTech, simulator leta. Projekt je u potpunosti osmišljen od strane nas, učenika Srednje škole Krapina, koji smo svoje slobodno vrijeme odlučili uložiti u izradu istog. Upravo je simulator, kao svojevrsni predstavnik kompleksnosti tehničkog proizvoda, odabran kao idealno rješenje projekta. Tijekom izrade je potrebna iznimna preciznost, točnost i strpljenje, što od nas kao izvođače projekta iziskuje potpunu posvećenost. Naša želja za stjecanjem iskustva i vještina je upravo ono što nas pokreće i tjera naprijed. ZAJEDNO POČNI MO GRADIT I BUDUĆNOST NAKRILIMAZNANJA!

Thinking about the knowledge we already have, we concluded that we need to use them. ln the contexts, we were thinking about building a complex technical product- and that’s how b Tech was born. The project is completely developed by us, students of Krapina High School, and we have decided to invest our spare time in the development of our simulator. The simulator is chosen far the project because it itself is a symbol of technical complexity and precision. During the construction process, high precision, accuracy and patience are needed and that is what puts us on the ultimate test. Our willingness to gain experience and acquire skills is pushing us forward. TOGETHER, WE CAN BUILD OUR FUTURE ON THE WINGS OF KNOWLEDGE.